Poskytované služby

Garancia, Kvalita, Spoľahlivosť

Naše služby sú garanciou kvality, spoľahlivosti a dôveryhodnosti. Vieme zabezpečiť pre našich obchodných partnerov včasné a spoľahlivé informácie, odborné znalosti v oblasti daní, účtovníctva a miezd.

Daňové poradenstvo

Zameriavame sa na potreby širokého spektra klientov s ohľadom na potrebu pružnej reakcie na rýchlo sa meniacu legislatívu v oblasti daní. Daňoví poradcovia a asistenti daňových poradcov zapísaní v Slovenskej komore daňových poradcov sú zárukou komplexných a rýchlo dostupných informácií s garanciou odbornej kvality.

Viac info

Spracovanie a vedenia účtovníctva

Služby vedenia účtovníctva a spracovania mzdovej agendy zabezpečujeme prostredníctvom tímu odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami vo svojom obore, pričom využívame najmodernejšie riešenia formou online softvéru. Bohaté skúsenosti v spojení s dynamicky sa rozvíjajúcim softvérom sú zárukou kvalifikovaných a pružných výsledkov

Viac info

Personalistika a mzdy

Oblasť mzdovej evidencie a personalistiky predstavuje jednu z najdôležitejších problematík vo vnútornom svete firmy. Spracovanie citlivých údajov zabezpečujeme prostredníctvom moderných systémov, ktoré zaručujú plnú kompatibilitu s právnymi normami Slovenskej republiky a EU.

Viac info

Online poradňa

Prinášame jedinečný zdroj dát. Vyhľadávanie v databáze ponúka okamžitú odpoveď tvorenú okruhom odborníkov. Každou odpoveďou získate aktuálne informácie. Všetky odpovede obsahujú vzájomne súvisiace informácie z oblasti práva, daní a účtovníctva. Výsledky sú originálne a inšpirujúce.

Viac info

Výhody spolupráce

Služby poskytujeme na profesionálnej úrovni. Naši ľudia majú dlhoročné skúsenosti z oblasti spracovania daní, účtovníctva,  a miezd. Svoje znalosti neustále rozvíjame.

Dlhoročná prax v oblasti

Skvelý tím odborníkov

Individuálny prístup

Diskrétnosť a trasparentnosť

Zodpovednosť a garancia

Spoľahlivosť a dôveryhodnosť

Presvedčte sa sami

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať emailom, telefonicky alebo si môžete dohodnúť osobné stretnutie.
Kontaktovať nás